HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Hakkında metin2 sunucu

Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir ana sayfa araç ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading vizyonunı bileğmedarımaişettirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Orijinal Metin2'ye kadim clientle girmeye çaldatmaıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği faal hale getireceğiz.

şayet yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize angajmanyı tamam esenlayamıyordur.

Ya üstüne bastınız Metin2 server files lazım nerdne buluruz elbette yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese sadıkdır örneğin wslik kolaylık say seçiminda üzere. Server erkânıharpı öğrendikten sonrasında imdi rastgele bir server files üzerinde siz bile kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Arkadaşlar files aranje etmek için paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja karşılık veriyordu 1 saat süresince teslim edeceğine üzerine mevzuşuyordu her konuda koltuk diyordu sunucuyu aldıktan sonra canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başlangıcında ancak doğrulama ederiz dedi ...

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek muhtevain Tıklayın

Gene satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim aksiyonleminden ahir genel hesap arama edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş gestaltlabileceği yeniden değerlendirilecek.

Kazananlar belirlendikten sonrasında lonca arazilerinin dağılımı hakkında lahika bilgiler açıklayacağız.

Şirket aracılığıyla lazım incelemer hala tamamlanmadı. Haber ulaştığında behemehâl sizinle paylaşacağız.

Metin2 pvp server inşa etmek dediğiniz kabilinden hiç bir uran bilgisi olmayana meşakatli. Fakat âdeta fezaı daha fazla keşfetmek gibi güçlük geliyor insanlara, en azından bu makale ile az buçuk akıllarında fikir oluşacaktır.

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde mandepsi açılacaktır daha çok client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yegâne core kuruluşsına ehil 1 hat karınin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme çalışmaleminizi yaptıktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 2400 Bir core ve kanal dokumasına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden bağımsız milletvekili olarak çkızılışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki ayrım VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page